Урочистості з нагоди вручення дипломів випускникам-магістрам

21 січня у форматі он-лайн відбулися урочистості з нагоди вручення дипломів випускникам-магістрам ДВНЗ «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника». 76 випускників Навчально-наукового юридичного інституту денної та заочної форм навчання отримали диплом про здобуття кваліфікації магістра за спеціальність 081 «Право».

З вітальним словом виступив ректор, проф. Цепенда І.Є. та побажав випускникам і надалі залишатися особистостями, бути щасливими, відповідальними та успішними!

Диплом магістра отримали 22 магістранти денної та заочної форм навчання спеціалізації «Приватне право» та 11 магістрантів денної форми навчання спеціалізації «Корпоративне право». Викладацький склад кафедри щиро вітає випускників та бажає їм успіхів та професійної реалізації!