IX Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт з корпоративного права

28 листопада 2020 р. на базі Навчально-наукового Юридичного інституту в дистанційній формі (на платформі Google meet) проведено IX Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт з корпоративного права «Актуальні проблеми правового регулювання корпоративних правовідносин».

Свої наукові здобутки у сфері корпоративного права представили студенти Львівського національного університету імені Івана Франка, Одеського національного університету імені І.І. Мечникова, ДВНЗ «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника».

У роботі журі взяли участь науково-педагогічні працівники кафедри цивільного права: проф. Зеліско А.В., проф. Зозуляк О.І. та зав. Лабораторії проблем корпоративного права доц. Сіщук Л.В. (за сумісництвом – доцент кафедри цивільного права).

За результатами конкурсу студентських наукових робіт переможцями стали:

I місце – Марія Храпицька з темою доповіді: «Скликання загальних зборів за ініціативою учасника господарського товариства у правових системах країн Європи». Науковий керівник: д.ю.н., проф. А. В. Смітюх, Одеський національний університет імені І.І. Мечникова, Економіко-правовий факультет.

II місце – Тарас Соломка з темою доповіді: «Прості акціонерні товариства в Республіці Польща: перспектива запровадження в Україні». Науковий керівник: проф., д.ю.н. Зеліско А. В., Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника, Навчально-науковий Юридичний інститут.

III місце – Белла Ткаченко з темою доповіді: «Визнання правочину господарського товариства недійсним за позовною заявою учасника у світлі практики Верховного Суду». Науковий керівник: д.ю.н., проф. Смітюх А.В., Одеський національний університет імені І.І. Мечникова, Економіко-правовий факультет.