ЗВІТНА НАУКОВА КОНФЕРЕНЦІЯ ВИКЛАДАЧІВ, АСПІРАНТІВ ТА СТУДЕНТІВ ЗА 2018 РІК

20 березня 2019 року в рамках звітної наукової конференції Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника за 2018 рік кафедрою цивільного права проведено засідання підсекції цивільного, сімейного, міжнародного приватного права. У засіданні взяли участь з науковими доповідями викладачі та аспіранти кафедри: доц. Зеліско А.В., Зозуляк О.І., Банасевич І.І., Олійник О.С., Мироненко І.В., Стефанишин Н.М., Схаб-Бучинська Т.Я., Гришко У.П., Стратій О.О., Богатчук М.Б., Остап’як М.М., Тур’яниця М.-М.І., Александрова В.С.

21 березня 2019 року кафедрою проведено засідання підсекцій: цивільного та сімейного права; господарського та міжнародного приватного права звітної наукової конференції студентів університету за 2018 рік, у яких взяли участь з доповідями 17 студентів Навчально-наукового Юридичного інституту.

За результатами проведення конференції було відзначено кращі виступи студентів та прийнято рішення про рекомендацію до друку у збірнику наукових праць студентів університету «Еврика-ХХ» тези повідомлень студентів:

1. Пронич Роксолану Русланівну (4 курс). Науковий керівник – кандидат юридичних наук, доцент О.С. Олійник;

2. Сікору Вікторію Євгенівну (1 курс маг). Науковий керівник – доктор юридичних наук, доцент А.В. Зеліско;

3. Сулиму Андрія Петровича (1 курс маг). Науковий керівник – доктор юридичних наук, доцент А.В. Коструба;

4. Дронь Юлію Петрівну (1 курс маг). Науковий керівник – кандидат юридичних наук, доцент Р.М. Гейнц.

Рекомендовано нагородити грамотами ректора студентів за змістовний виступ на звітній науковій конференції студентів за 2018 рік:

1. Бабака Віталія Михайловича (4 курс). Науковий керівник – кандидат юридичних наук, доцент І.В. Мироненко;

2. Ворка Любомира Олеговича (1 курс маг). Науковий керівник – кандидат юридичних наук, доцент О.С. Олійник;

3. Стрибко Яну Іванівну (2 курс). Науковий керівник – кандидат юридичних наук, доцент Р.М. Гейнц;

4. Гошовський Василя Васильовича (1 курс маг). Науковий керівник – кандидат юридичних наук, доцент І.І. Банасевич.

Рекомендовано нагородити подяками директора студентів та учнів, дійсних членів Малої академії наук за змістовний виступ на звітній науковій конференції студентів за 2018 рік:

1. Якиміва Віталія Зіновієвича (1 курс маг). Науковий керівник – кандидат юридичних наук, доцент І.В. Мироненко;

2. Шкільного Петра Михайловича (1 курс маг). Науковий керівник – кандидат юридичних наук, доцент І.В. Мироненко;

3. Костан Юліану Ярославівну (2 курс). Науковий керівник – кандидат юридичних наук, викладач У.П. Гришко;

4. Криклій Христину Василівну (2 курс). Науковий керівник – кандидат юридичних наук, доцент Р.М. Гейнц.

Рекомендація до друку в газеті Юрфакти+ студентів за змістовний виступ на звітній науковій конференції студентів за 2018 рік:

1. Духняка Тараса Михайловича (1 курс маг). Науковий керівник – доктор юридичних наук, доцент А.В. Зеліско.