Вітаємо професора кафедри цивільного права,  доктора юридичних наук, заслуженого діяча науки і техніки України

ЛУЦЯ ВОЛОДИМИРА ВАСИЛЬОВИЧА

з 85-ти річчям!

Професіоналізм, працьовитість, наполегливість, талант і безмежна відданість справі дали змогу досягти найвищих успіхів у науково-педагогічній та громадській діяльності, здобути шану та повагу серед колег, учнів та студентства.

Пишаємося тим, що нам випала можливість працювати з Вами, наслідувати Вас, отримувати безцінні настанови та разом досягати професійних висот.

Бажаємо Вам міцного здоров’я, родинного затишку, благополуччя, творчої наснаги і довгих років життя!

Висловлюємо щиру вдячність за Вашу самовіддану працю, педагогічну майстерність, оптимізм, життєву мудрість та безкорисливе добро, яке Ви повсякчас даруєте своїм учням та колегам.

З повагою, колектив кафедри цивільного права